Meble kuchenne Zamość - Studio mebli 

Szukasz idealnych mebli kuchennych?

Projektujemy nowoczesne i funkcjonalne meble kuchenne, szafy wnękowe oraz inne dowolne meble na wymiar. Z naszych mebli kuchennych dumnie korzystają mieszkańcy Zamościa, Hrubieszowa i Tomaszowa Lubelskiego. Jesteśmy w stanie zaprojektować i zmontować nawet najbardziej zmyślną kuchnie. Zaufaj nam i skorzystaj z usług naszego Studia mebli - zbudujemy dla Ciebie idealną kuchnie.


Przejdź do kontaktu

W naszym studiu, oprócz mebli kuchennych – zrealizujemy dla was szafy wnękowe i wolnostojące w atrakcyjnej cenie. Wykonujemy szafy wnękowe na terenie samego Zamościa jak i okolicznych miejscowości m.in Hrubieszów, Krasnystaw i Tomaszów Lubelski. Jeśli podobają wam się nasze realizację – jesteśmy w stanie dojechać na montaż w granicach całego województwa lubelskiego.

Projektując meble zawsze staramy się w maksymalnym stopniu wykorzystać każdy centymetr dostępnej do zabudowy przestrzeni tak, aby zapewnić maksymalną funkcjonalność mebli. Szafa wykonana z solidnych wysokiej jakości materiałów zapewni wam komfort użytkowania na długie lata. Zapewniamy atrakcyjne ceny szaf i rozsądne terminy realizacji. Bezpłatny pomiar i profesjonalne doradztwo.

Zajmujemy się również adaptacją poddaszy i dowolnych innych przestrzeni użytkowych w mieszkaniach prywatnych i firmach. Wykonujemy regały sklepowe.

Szafy Zamość

Szafy wnękowe

Szafy wnękowe idealnie nadają się do zagospodarowania niewykorzystanej z różnych względów przestrzeni w waszym lokalu. Jesteśmy w stanie zabudować każdą wnękę dzięki czemu zyskasz sporo dodatkowego miejsca w którym możesz ukryć wszystko czego nie chcesz trzymać na widoku. Dzisiaj szafa, nie służy już tylko do przechowywania ubrań! Dobra i funkcjonalna szafa to nieodłączny element nowoczesnego domu.

Szafy wnękowe w Zamościu

Funkcjonalne rozwiązania

Funkcjonalność szaf ponad wszystko! Nie wiesz jaka szafa będzie odpowiednia do waszego mieszkania? Nic nie szkodzi – zaproś nas na pomiar, pokaż projekt lub naszkicuj rzut mieszkania. Porozmawiajmy chwilę i zaraz będziemy wiedzieć jaka szafa będzie dla was najlepsza. Proponujemy szafy wnękowe, szafy przesuwne, wyposażone w system luster i funkcjonalnych półek, szafki otwierane (także do góry). Zrobimy  prawie wszystko.