Meble kuchenne Zamość - Studio mebli 

Szukasz idealnych mebli kuchennych?

Projektujemy nowoczesne i funkcjonalne meble kuchenne, szafy wnękowe oraz inne dowolne meble na wymiar. Z naszych mebli kuchennych dumnie korzystają mieszkańcy Zamościa, Hrubieszowa i Tomaszowa Lubelskiego. Jesteśmy w stanie zaprojektować i zmontować nawet najbardziej zmyślną kuchnie. Zaufaj nam i skorzystaj z usług naszego Studia mebli - zbudujemy dla Ciebie idealną kuchnie.


Przejdź do kontaktu

Nasze studio mebli, to nie tylko meble kuchenne i szafy. Jesteśmy w stanie zaprojektować i zrealizować wszystko – również wg. waszego zmyślnego projektu. Potrzebujecie niestandardowego wymyślonego przez siebie biurka do pracowni lub takiego, które pięknie skomponuje się z waszym salonem? Może obecne łóżeczko dziecka nie pasuje idealnie do proporcji pokoju?  Meble na wymiar są wręcz idealnym rozwiązaniem w takich sytuacjach. Nasze wyroby będą pasować wszędzie tam, gdzie standardowe bryły nie mieszczą się, nie pasują lub po prostu wyglądają dziwnie. Mebelki nie muszą być nudne, jak większość tych produkowanych seryjnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby projekt który zrodził się w waszych głowach zrealizować w przełożeniu 1:1.  Daj się ponieść fantazji! Dzięki szeroko rozwiniętej technologii w zasadzie jedynym ograniczeniem podczas tworzenia mebli na wymiar jest jedynie budżet finansowy ;).

Zapraszamy do naszego studia mebli w Zamościu. Odpowiemy na wszelkie pytania i opracujemy ciekawe projekty mebli. Wykonamy niepowtarzalne aranżacje wnętrz, dzięki którym każdego dnia będziecie czuć się komfortowo.

 

Meble na wymiar Zamość

Meble na wymiar i aranżacja wnętrz

Zajmujemy się produkcją mebli na wymiar i aranżacją wnętrz. Zagospodarujemy dowolną przestrzeń użytkową.